OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC - Frezowanie, Toczenie, Gięcie, Walcowanie

Napisz

cnc@metalprec.pl

Zadzwoń

797 505 645

Cięcie tworzyw sztucznych

Nasza firma od wielu lat koncentruje się na realizacji zamówień na produkty niestandardowe. W tym okresie dostarczyliśmy naszym klientom wiele produktów wykonanych według indywidualnych wymagań zamawiającego. Nasze cięte na wymiar tworzywa idealnie nadają się jako półprodukty do dalszej obróbki lub jako gotowe elementy do maszyn i urządzeń przemysłowych.

Zalety półproduktów docinanych:

  • szybsza produkcja gotowego elementu,
  • niższe koszty zakupu,
  • krótszy czas produkcji wyrobu gotowego,
  • brak odpadów po stronie klienta.

Zapraszamy do współpracy. Chętnie wycenimy dla Ciebie nasze produkty. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Cięcie arkuszy tworzyw sztucznych

Nasz dział produkcji oferuje wiele różnych możliwości, co znacznie ułatwia wybór odpowiedniego produktu. Tniemy arkusze na mniejsze kawałki, arkusze plastiku, listwy plastikowe, uszczelki plastikowe itp. Oczywiście wszystko to robimy na podstawie podanych przez Państwa informacji o pożądanej grubości, szerokości i długości.

Docinamy płyty od 5mm do 100mm oraz w formatach max 1000mm x 3000mm

Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na prawidłową realizację zleceń cięcia szerokiej gamy materiałów. Dodano również w zmodyfikowanej formie. Dlatego tniemy płyty poliamidowe, teflonowe, polietylenowe, poliacetalowe oraz inne oferowane przez nas rodzaje blach. Przy zamawianiu należy pamiętać, że wszystkie produkty cięte posiadają tolerancje wymiarowe.

cięcie arkuszy tworzyw sztucznych

Tuleja z tworzywa sztucznego docięta na wymiar

Cięcie to proces, który wykorzystujemy przy produkcji wielu elementów. Otrzymywane przez nas zamówienia na cięcie rur z tworzyw sztucznych nie są wyjątkiem. Nasze piły pozwalają nam na produkcję bardzo dużych kręgów. Tniemy średnice od fi 30 mm do fi 500. W naszej ofercie znajdują się również odlewane na zamówienie węże poliamidowe o dużej średnicy – zobacz tutaj Oprócz rękawów poliamidowych tniemy również rękawy teflonowe, poliacetalowe i PEEK. Oczywiście również w przypadku cięcia innych półproduktów prosimy o zapoznanie się z tolerancjami jakie otrzymamy w przypadku gotowych półproduktów.

cięcie tulei z tworzyw sztucznych

Cięcie prętów z tworzywa sztucznego

Pręt to bez wątpienia jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Idealnie nadają się jako półprodukty do dalszej produkcji. Obróbka wałów z tworzyw sztucznych jest jedną z najpopularniejszych technik w technologii CNC do produkcji części maszyn i urządzeń. Obróbka skrawaniem wałów daje wiele możliwości szybkiej produkcji seryjnej precyzyjnych części do maszyn i urządzeń pracujących w przemyśle. Często w celu zminimalizowania kosztów nasi klienci zamawiają krążki plastikowe, których rozmiar jest zbliżony do tego, co planują osiągnąć po wyprodukowaniu. Pręty plastikowe cięte na wymiar – na zamówienie tniemy pręty teflonowe, pręty poliamidowe, pręty polietylenowe i poliacetalowe. Pręty plastikowe tniemy od fi 10mm do fi 500mm. Przy zamawianiu należy pamiętać, że wszystkie produkty cięte posiadają tolerancje wymiarowe.

Tniemy tworzywa: Poliamid PA6, Tekstolit TcF, PEEK, Polietylen PE, Polipropylen PP, Teflon PTFE, Poliacetal POM C, Poliwęglan PC.