OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC - Frezowanie, Toczenie, Gięcie, Walcowanie

Napisz

cnc@metalprec.pl

Zadzwoń

797 505 645

Obróbka CNC części OEM produkcja

Oferujemy kompleksową gamę usług obróbki części OEM, które pomagają nam w zróżnicowanych, prostych i złożonych wymaganiach, w szybkim czasie realizacji. Możemy obsłużyć każdy projekt, od pozyskiwania surowców po projektowanie, inżynierię i budowę prototypów. 

Cenimy kontrolę jakości i zgodność z przepisami, co pomaga nam zapewnić najwyższą jakość wszystkich naszych produktów. Mamy duże doświadczenie w budowaniu części dla klientów z branży obronnej, półprzewodnikowej, lotniczej i nie tylko. 

obróbka cnc części oem

Rodzaje obróbki CNC dla części OEM

Zmechanizowana obróbka CNC daje nam bardzo dużo możliwości tworzenia precyzyjnych części, tj.

  • Frezowanie i toczenie CNC – zaawansowane frezowanie i toczenie CNC pomaga nam tworzyć części z precyzją. Wiele obrabianych przez nas precyzyjnych części i zespołów znajduje zastosowanie w wymagających zastosowaniach. Nasze możliwości w zakresie oprzyrządowania pozwalają tworzyć złożone części w jednym ustawieniu. Możemy zapewnić wiele operacji wtórnego wykańczania, co pozwala nam zapewnić bezproblemową produkcję od początku do końca. Nasze frezarki CNC mogą wykonywać obróbkę pionową i poziomą. Dzięki temu możemy świadczyć dodatkowe usługi, takie jak frezowanie profili, wiercenie głębokich otworów i kompleksowe frezowanie. 
  • Usługi obróbki elektroerozyjnej i wiercenia małych otworów –  dzięki doświadczeniu w obróbce elektroerozyjnej jesteśmy pewni, że wykonamy projekt na czas i zgodnie z budżetem, z dbałością o szczegóły i jakość. Maszyny EDM mogą przez cały dzień utrzymywać tolerancje +/- 0,0002. 
  • Obróbka i produkcja kontraktowa – świadczymy usługi produkcji kontraktowej dla różnych branż. Od budowy prototypu, przez produkcję na pełną skalę, po projektowanie dla produkcji, zapewniamy precyzyjne i wysokiej jakości usługi obróbki CNC części OEM. Niezależnie od tego, czy klient szuka podstawowego montażu podzespołów, czy też produkcji pod klucz urządzeń o skomplikowanych kształtach, możemy mu pomóc poprzez szeroki wachlarz usług. 

Materiały do obróbki CNC części OEM

W zależności od zastosowania mamy możliwość wyboru odpowiedniego materiału. Oferujemy zarówno metale takie jak : stal nierdzewna, stale stopowe, miedź , mosiądz, aluminium, magnez czy stale hartowane, tak też produkujemy części obrabiane CNC z tworzyw sztucznych, tj. PEEK, Polietylen, Poliacetal, Teflon PTFE, UHMW, ABS czy Acetale i Akryle.

Dodatkowo, przy bardziej wymagających zastosowaniach można próbować wykorzystywania matali specjalnych, np. ceramiki, tantalu lub platyny.

Zastosowanie obróbki CNC części OEM

Świadczymy usługi obróbki części OEM dla naszych klientów z różnych branż. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w świadczeniu usług obróbki skrawaniem CNC dla następujących zastosowań:

• urządzenia medyczne,

• urządzenia w punktach sprzedaży i zakupu,

• narzędzia i matryce,

• zespoły mechaniczne,

• produkty konsumenckie,

• aplikacje Windows i architektoniczne,

Nasze precyzyjne usługi obróbki CNC części OEM pomogą zminimalizować straty i poprawić produktywność. Zapraszamy do kontaktu z naszą kadrą i wspólnego podjęcia decyzji odnośnie odpowiednich materiałów. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz najwyższą jakość produkcji.