OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC - Frezowanie, Toczenie, Gięcie, Walcowanie

Napisz

cnc@metalprec.pl

Zadzwoń

797 505 645

Produkcja podkładek aluminiowych

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji podkładek aluminiowych. To gdzie mają  być zastosowane podkładki oraz z jakiego materiału mają być wykonane zależy tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Pracownicy naszej firmy służą radą. Staramy się dostosować ofertę do zapotrzebowania naszych klientów.

Producent podkładek aluminiowych

Podkładki aluminiowe przeznaczone są do uszczelniania połączeń gwintowanych – są stosunkowo miękkie, plastyczne i po dokręceniu dopasowują się do kształtu złącza. Podkładki są odporne na korozję, wilgoć, środki chemiczne i wykazują się bardzo wysoką trwałością. Powszechnie stosuje się je do łączenia przewodów paliwowych, a także w instalacjach pneumatycznych i hydraulicznych.

Podkładki aluminiowe – zastosowanie w przemyśle

Niektóre zastosowania przemysłowe podkładek aluminiowych obejmują:

  • Lotnictwo i kosmonautyka – lekkie podkładki, które są w stanie wytrzymać wysokie warunki zużycia i zapewniają izolację termiczną i elektryczną.
  • Silnik elektryczny – podkładki kruszące, które zapewniają bezpieczne połączenia cieczy lub płynów w silniku i lekkie podkładki, które są odporne na korozję.
  • Wojsko i obrona – lekkie podkładki do środowisk odpornych na zużycie i korozję oraz podkładki zgniatające, które zapewniają bezpieczne uszczelnienia połączeń cieczy.
  • Huta – Podkładki do korozji i trudnych warunków oraz podkładki kruszące do bezpiecznych połączeń z cieczami lub płynami.

Popraw żywotność swojej maszyny

Co ciekawe, podkładka aluminiowa może zmniejszyć uszkodzenia maszyn spowodowane przez szczeliny między komponentami i luźnymi ruchomymi częściami. Zasadniczo podkładka wypełnia nadmiar luk, aby zapewnić jej działanie na wymaganym poziomie dokładności.

Ponadto podkładka aluminiowa może również zmniejszyć erozję. Dlatego poprawiamy żywotność maszyny i unikamy kosztownych napraw. Ostatecznie nasze podkładki dystansowe są idealną odpowiedzią na utrzymanie maszyn w dobrym stanie.

Czy podkładki aluminiowe przewodzą?

Podkładki aluminiowe są wysoce przewodzące prąd elektryczny i są czasami stosowane jako lekka alternatywa dla miedzi, gdy w aplikacji potrzebna jest przewodność elektryczna. Podkładki aluminiowe są również termoprzewodzące i niezawodnie przenoszą ciepło.

podkładki aluminiowe na wymiar

Funkcjonalność podkładek aluminiowych

Chciałbym przedstawić kilka ważnych cech, które posiadają podkładki aluminiowe:

  • dobra obrabialność,
  • duża plastyczność,
  • wysoka wytrzymałość,
  • właściwości antykorozyjne,
  • lekkość,
  • dobre przewodzenie prądu i ciepła,

Te i inne właściwości mogą zadecydować o wyborze aluminium jako najlepszego materiału dla Państwa zamówienia.

Nasza firma ściśle współpracuje z każdym klientem, dzięki czemu każde zlecenie spełnia dokładne wymagania klienta, a produkcja jest zarządzana zgodnie z naszymi wysokimi standardami jakości.