OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC - Frezowanie, Toczenie, Gięcie, Walcowanie

Napisz

cnc@metalprec.pl

Zadzwoń

797 505 645

PODKŁADKI ALUMINIOWE

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji podkładek aluminiowych. Podkładki mogą być płaskie i niekoniecznie muszą być okrągłe, są zaprojektowane przede wszystkim do równomiernego rozłożenia obciążenia, aby zapobiec pękaniu, uszkodzeniom lub nierównomiernemu naciskowi. Oferuje usługi tłoczenia oraz cięcia laserowego do produkcji podkładek aluminiowych zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta. Zapewnia wysokie standardy produkcyjne i możliwość produkcji zarówno małych jak i dużych serie.

Podkladki aluminiowe

Nasze podkładki aluminiowe mogą być wykonane na zamówienie zgodnie z Twoimi specyfikacjami i produkowane z różnych: gatunkach materiałów, średnicach i grubościach, wyślij nam zapytanie ofertowe ze specyfikacją. Możemy wyprodukować te podkładki na żądanie, aby spełnić Twoje unikalne potrzeby.

Nasze możliwości produkcyjne

Wykorzystując najnowsze technologie i procesy produkcyjne, Metalprec produkuje standardowe jak i niestandardowe podkładki aluminiowe, które spełniają wysokie wymagania naszych klientów.

Tłoczenie – wytwarza spójne części, o wysokiej powtarzalności podczas produkcji. Jest to najczęstszy rodzaj produkcji stosowany do podkładek aluminiowych, szczególnie w przypadku większych ilości. Ponadto utrzymujemy duży zapas standardowych matryc, które można wykorzystać do obniżenia kosztów i wyeliminowania dodatkowych opłat za oprzyrządowanie. Zapewniamy pełen zakres usług tłoczenia, aby zapewnić Państwu gotową część.

Cięcie laserowe – służy do produkcji podkładek aluminiowych, które wymagają niestandardowych wymiarów, eliminując potrzebę budowania oprzyrządowania. Wysokie prędkości cięcia umożliwiają szybką produkcję i dostawę części.

Podkładki aluminiowe na zamówienie

Podkładki aluminiowe – właściwość

  • podatność na obróbkę,
  • duża plastyczność,
  • wysoka wytrzymałość,
  • właściwości antykorozyjne,
  • lekkość materiału,
  • doskonałe przewodnictwo cieplne i elektryczne.

Zastosowanie podkładek aluminiowych w przemyśle

Oto kilka zastosowań podkładek aluminiowych w przemyśle:

  • Lotnictwo i kosmonautyka – lekkie podkładki, które są w stanie wytrzymać wysokie warunki zużycia i zapewniają izolację termiczną i elektryczną.
  • Silnik elektryczny – podkładki kruszące, które zapewniają bezpieczne połączenia cieczy lub płynów w silniku i lekkie podkładki, które są odporne na korozję.
  • Wojsko i obrona – lekkie podkładki do środowisk odpornych na zużycie i korozję oraz podkładki zgniatające, które zapewniają bezpieczne uszczelnienia połączeń cieczy.
  • Huta – Podkładki do korozji i trudnych warunków oraz podkładki kruszące do bezpiecznych połączeń z cieczami lub płynami.

Produkcja podkładek aluminiowych

Jeśli znalazłeś coś czego szukasz skontaktuj się z nami i uzyskaj szybką i darmową wycenę w dziale handlowym. Nasza oferta i możliwości produkcyjne są na tyle duże i rozwinięte, że z pewnością uda nam się dopasować ofertę handlową dla państwa potrzeb, a zamówiony towar dowieziemy na wskazany adres.