OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC - Frezowanie, Toczenie, Gięcie, Walcowanie

Napisz

cnc@metalprec.pl

Zadzwoń

797 505 645

Płyty silikonowe cięte na wymiar

Silikon – niewątpliwie jest materiałem o wyjątkowych właściwościach. Bardzo dużą zaletą jest odporność na wysokie oraz niskie temperatury (-50st.C do -220szt.C), działanie soli, substancji alkoholowych i niepalny – sprawdza się w bardzo wielu dziedzinach przemysłu. Ponadto doskonale tłumi drgania i może być stosowany w kontakcie z żywnością. Płyty silikonowe są lekki odporne na działania atmosferyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

płyty silikonowe cięte na wymiar

Nasza firma może zaoferować płyty silikonowe cięte na wymiar, które doskonale sprawdzają się w przemyśle:

  • Spożywczym,
  • Chłodniczym,
  • Farmaceutyczny,
  • Winiarski-Gorzelniczy,
  • Elektroniczny itd.

Maty przez nas oferowane dostępne są w dwóch kolorach czerwonym i białym w zależności od zastosowań. Wszystkie płyty docinamy z całych arkuszy o szerokości 1,2m w długości 10m. dlatego jesteśmy wstanie zrealizować niestandardowe zamówienia. Jest to materiał elastyczny o twardości zbliżonej do 60 ShA, który bardzo dobrze przylega do każdej powierzchni.

Cięcie ploterem płyt z silikonu

Cięcie ostrzem na ploterze tnącym to szybki i skuteczny sposób cięcia różnego rodzaju płyt silikonowych. Nasza firma posiada bardzo nowoczesne plotery tnące. Wychodząc na przeciw klientom jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia pojedynczych sztuk oraz wieloseryjnych produkcji. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie po zapoznaniu się z rysunkiem wykonawczym klienta. Wszystkie zamówienia oraz pytania możecie państwo składać drogą mailową lub telefoniczną.

Produkcja płyt silikonowych

Płyty silikonowe wykonywane są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 oraz obowiązującymi normami co jest gwarancją najwyższej jakości. Do produkcji mat silikonowych używamy bardzo nowoczesnych maszyn oraz doskonale wykfalifikowaną kadrę. Nasze płyty podczas produkcji przechodzą kontrolę techniczną, co pozwala minimalizować ilość pomyłek. Wszystkie czynniki mają ogromny wpływ na dostarczanie najwyższej jakości płyt silikonowych naszym klientom.

Produkcja płyt silikonowych

 Frezowanie płyt silikonowych

Oferujemy usługi frezowania na płytach silikonowych o grubości od 1mm do 10mm. Do tego procesu używamy nowoczesnych frezarek CNC co umożliwia nam wykonanie elementów z wysoką dokładnością wymiarową. Dzięki programowi CAD jesteśmy wstanie wykonać dowolny kształt danego elementu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy wstanie wykonać zarówno pojedyncze sztuki jak i seryjne produkcje. Wszystkie elementy wykonywane na płytach silikonowych wykonywane są zgodnie z dokumentacją techniczną przesłaną przez klienta.

frezowanie płyt silikonowych

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego z naszym działem handlowym, w który otrzymacie państwo wszystkie informacje na temat naszych wyrobów dotyczących zamówienia.